bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi-Nail Press-On Tips Balerína - matná 240 ks
Akcia
Novinka

Art.Nr. 16462
Skladom
17,90 €
bez DPH 14,92 €
ks

Popis produktu

✔ Rýchla a jednoduchá aplikácia
✔ 100% rovnaký tvar nechtu na každom prste
✔ Nie je potrebná žiadna veľká vrstva
✔ Obsah: 240 tipov

Tipy Ballerina matt 240 ks - rýchlo a jednoducho na celý necht

Emmi®-Nail Press on Tips Square sú takzvané full-cover tipy a sú vyrobené z robustného a nerozbitného ABS plastu. Pre predĺženie nechtov pomocou Press on Tips ušetríte veľa času s nechtovým dizajnom . Na rozdiel od bežného nechtového tipu, nové hroty X-tensions pokrývajú celý prírodný necht, takže prechod z tipu na prírodný necht nie je potrebné pilovať. Doplňovanie do tvaru už tiež nie je potrebné, pretože nie je potrebná žiadna veľká vrstva.

Tip si môžete vopred ozdobiť požadovaným dizajnom a farbami alebo ho ozdobiť po priložení k nechtu. Pri nanesení materiálu sa zapiluje prechod do tipu a nechty sa doplnia lepiacim gélom alebo stavebným gélom. Nechty môžete vyplniť až 3x bez odstránenia modelácie. Nástavce sú dodávané v stabilnej krabičke, v ktorej získate 12 rôznych veľkostí týchto tipov na nechty.

Aplikácia:

Pripravte si prirodzené nechty ako obvykle.
Teraz hľadajte ten správny tip na prírodný necht. Použite tip, ktorý je o niečo väčší, pretože ten ešte musí byť naplnený gélom.
Vnútro tipu nie je potrebné zdrsňovať, pretože nechty sú už matné.
Teraz naneste Emmi-Nail Primer na prírodný necht a nechajte krátko zaschnúť na vzduchu.
Potom naneste tenkú vrstvu Base Coat S2 na prírodný necht a nechajte vytvrdnúť.
Naneste Press on Glue do vnútra tipu.
Špičku položte na nechtovú platničku vo vzdialenosti cca 1 mm od horného záhybu nechtov. Dbajte na to, aby sa pri tuhnutí netvorili vzduchové bubliny.
Teraz necht vytvrdzujte. TIP: Počas vytvrdzovania pritlačte špičku k nechtu počas prvých 10 sekúnd. Potom môže byť necht vytvrdený po dobu 120 sekúnd.
Preleštite špičku nechtu a naneste požadovaný farebný gél alebo UV lak , nechajte necht vytvrdnúť a na záver neste záverečný lesk na svoj hotový dizajn.