bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Farebné gély od Emmi®-Nail - dodajte farbu svojej nechtovej modelácii!

S farebnými gélmi Emmi ® -Nail zvýrazníte svoje nechty sviežimi a žiarivými vzormi, ktoré určite upútajú pozornosť pre každého. Či už elegantné jemné farby, vzrušujúce farebné gély s chrómom a trblietkami alebo nechty v štýlovom mokrom vzhľade – riešte to s doplnkami pre nechtový dizajn z nášho online obchodu.

Stavte na kvalitné farby, ktoré podčiarknu vašu osobnosť alebo sú dokonalým doplnkom k módnemu outfitu. Či už neónové alebo pastelové, metalické alebo perleťové – alebo jednoducho číre: máme pre vás pripravené farebné gély, s ktorými bude vaša nechtová modelácia dokonalá a dodajú jej osobitosť. Každá farba má svoje čaro - výber je len na vás!

Rôznorodé farebné gély pre fantastický dizajn nechtov

Preferujete odolnú gélovú modeláž nechtov, no nechcete sa zaobísť bez farebných akcentov? Potom sú farebné gély Emmi®-Nail v našom internetovom obchode práve pre vás. Umožňujú gélové nechty zafarbiť do úžasných odtieňov a sú rovnako odolné ako celá modeláž. UV farebný gél je tou správnou voľbou aj pri riešení nail artu – pretože s ním možno vytvárať nielen plné krytie, ale aj ornamenty, kvetinové vzory či sezónne motívy. Otestujte si teraz rôzne gélové farby z nášho sortimentu a nájdite si svoje obľúbené na mnohé príležitosti, ako sú narodeniny, svadby, výročia alebo jednoducho na každodenné použitie.

Aké sú výhody farebného gélu v porovnaní s klasickým lakom na nechty ?

Keďže klasický lak je vhodný hlavne pre prírodné nechty, na nechtovú modeláž nie je tak dobrý pri nanášaní. Na gélové nechty by ste mali vždy používať farebné gély. V závislosti od techniky môže byť UV farebný gél aplikovaný medzi základný/podkladový náter a záverečný lesk, alebo po stavebné gély. Jemná, krémová konzistencia zaisťuje ľahké spracovanie a silná pigmentácia gélu zaisťuje optimálne nanášanie farby. Už s jednou vrstvou vytvoríte dokonalé farebné gélové nechty, ktoré pod UV lampou úplne vytvrdnú. Vďaka našim kvalitným gélovým farbám vyzerajú vaše nechty vždy upravene - nevzhľadné štiepenie , odchlipovanie či lúpanie farby je minulosťou.

V online obchode Emmi®-Nail tie správne farebné gély na každú príležitosť

V našej ponuke nájdete vhodné farebné gély pre každú nechtovú modeláž - pre začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov. Nechajte sa inšpirovať prírodnými nahými farbami, módnymi trendovými farbami alebo gélmi s nezvyčajným efektom. Chceli by ste byť dokonale nastajlovaní v každom ročnom období? Potom sa na jar a v lete spoľahnite na naše jemné pastelové odtiene a na jeseň a v zime sa vráťte na UV gél vo výrazných, teplých odtieňoch . Aplikácia je veľmi jednoduchá a je zakončená vytvrdzovaním pod UV lampou. Potom štetec očistite čírym gélom a suchou buničinou: modelovací štetec ponorte do bezfarebného gélu, zotrite farbu na buničinu a hotovo. Objednajte si teraz lacno v online obchode Emmi®-Nail!
Zoradiť:
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
18185 EMMI-NAIL GLOSSY-GEL CREAM -F501-
EMMI-NAIL GLOSSY-GEL CREAM -F501-
:  
Skladom
9,90 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
18172 EMMI-NAIL FARBGEL BABY ROSÉ -F494-
EMMI-NAIL FARBGEL BABY ROSÉ -F494-
:  
Skladom
8,90 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
18153 EMMI-NAIL FARBGEL ROYAL BLUE -F492-
EMMI-NAIL FARBGEL ROYAL BLUE -F492-
:  
Skladom
8,90 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Spolu: 262123456789 ... 14ďalej >>