bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi Nail 6v1 Ošetrujúci lak 15ml
Akcia
Novinka

Art.Nr. 95570 15ml
Skladom
4,00 €
bez DPH 3,33 €
ks

Popis produktu

✔ Základný, vrchný a super lesklý lak
✔ Vyrovnávací, rýchloschnúci, spevňujúci
✔ Odolný voči poškriabaniu 
✔ Ochranný lak

Priehľadný lak 6v1 - ošetrujúci lak na nechty

Ošetrujúci lak Emmi-Nail 6v1 má v sebe šesť základných vlastností a je ochranným lakom, vrchným lakom pre vysoký lesk s UV ochranou, spevňujúci, rýchloschnúci a vyplňujúci nerovností. Lak sa ľahko nanáša, dlho vydrží a je veľmi odolnný voči poškriabaniu.

S bezfarebným lakom Emmi-Nail 6v1 dosiahnete farebne intenzívnu, lesklú manikúru - bez UV žiarenia. Inovatívne zloženie laku na nechty umožňuje perfektne nalakované nechty s dlhou životnosťou a jednoduchou aplikáciou. V niekoľkých krokoch získate bezchybne upravené nechty na každú príležitosť. Okamžite získate dizajn nechtov odolný voči poškriabaniu a odštiepeniu s brilantným leskom.

✔ 6 vlastností v jednom laku
✔ Základný, vrchný super lesklý lak
✔ Vyplňujúci, rýchloschnúci, spevňujúci
✔ Odolný proti poškriabaniu
✔ Chráni farbu 
✔ Lak na nechty
✔ Schnúci na vzduchu
✔ Obsah: 15 ml

Pomocou číreho laku Emmi-Nail zaistíte dokonalý vzhľad prírodných nechtov. UV laky účinne chránia váše nechty pred poškriabaním. Nanáša sa ako bežný lak a následne zaschne na vzduchu. To dodá vašej manikúre jedinečný lesk a dlhšiu trvácnosť. Chráňte svoj nechtový dizajn s minimálnou námahou a dodajte mu neuveriteľnú žiarivosť farieb s rýchloschnúcim lesklým lakom. Objavte teraz 3-dielnu sadu Starostlivosť o nechty Emmi-Nail „lámavé nechty“.