bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Čo je primer gél?

Primerový gél alebo podkladový gél zaisťuje optimálne priľnutie gélovej modeláže k prirodzenému nechtu. Bonding gél sa používa ako základ pre build-up gély , známe tiež ako modelovacie gély alebo builderové gély. Má riedku viskóznu konzistenciu a preto sa dá veľmi dobre zapracovať do nechtu. Použitie lepiaceho gélu je ekonomické, pretože ho nanášate len veľmi tenko. Pre optimálne uchytenie nasledujúcej vrstvy sa po vytvrdnutí vrstva potu neodstráni. Gél je najlepšie vmasírovať do nechtu krátkou kefkou . Na ťažké zdvíhanie noste náš základný náter aleboGenerationRed LED Base Fluid . Prehľad vlastností primerového gélu:

tečúce
transparentný
je vmasírovaný
po vytvrdnutí lepkavý
Základ pre štruktúru nechtov
stabilne sa spája s prírodným nechtom

Ako správne nanesiem podkladový gél?

Primer gel sa musí dokonale spojiť s nechtom, a preto je veľmi tenký. Povrch nechtu pozostáva z najmenších rohovinových častíc , ktoré zvyčajne tvoria hladkú ochrannú vrstvu. Gél na nechty však nelepí na hladké povrchy, ale potrebuje drsný povrch, aby mohol priľnúť. Ako najlepšie pripraviť prírodný necht na podkladový gél? Na prípravu odporúčame použiť bufer súbor alebo buffer. Samozrejme, kožtičku treba predtým dôkladne odstrániť. Potom vrchnú vrstvu nechtu veľmi opatrne zapilujte tlmivým roztokom. Tu je namieste opatrnosť, pretože pri použití príliš veľkej sily alebo príliš častého kefovania jedného a toho istého miesta môžete necht ľahko pilníkovať na tenko. Potom je veľmicitlivý na tlak a pri vytvrdzovaní často vníma teplo ako bolestivé.

Pilovanie zdrsňuje vrchnú vrstvu nechtovej platničky. V detailoch to znamená, že šupiny rohoviny sa postavia a poskytujú tak dokonalý základ pre podkladový gél. Aby gél mohol teraz preniknúť aj medzi rohovinové platne, odporúčame použiť krátku kefku na podkladový gél . Vďaka krátkym štetinkám je možné tenký viskózny gél vmasírovať malým tlakom malými krúživými pohybmi. Primérový gél sa nanáša až po kutikuly. Ak sa kefkou dostanete ku koži, môžete zvyšky odstrániť palisandrovou tyčinkou ešte pred vytvrdnutím. Všade, kde sa gél na nechty dostane priamo na pokožku, dôjde k prvému liftingu už po niekoľkých hodinách.

Keď je základný gél dôkladne nanesený, vytvrdne priamo. Pri nastavovaní doby vytvrdzovania venujte prosím pozornosť údajom o príslušnom type svetla. UV zariadenia zvyčajne vyžadujú dlhší čas vytvrdzovania ako zariadenia s kombináciou UV/LED alebo zariadenia na vytvrdzovanie čistým LED svetlom. V dôsledku tvrdnutia vzniká potiaca vrstva, takzvaná inhibičná vrstva. Je to veľmi dôležité pre ďalší krok a základ pre nasledujúcu štruktúru. V žiadnom prípade by sa lepivá vrstva po vytvrdnutí nemala zmývať čističom.

Môžem vynechať podkladový gél?

Každý necht sa pri predlžovaní umelým nechtom správa inak . V nechtovom salóne, kde je stavebný gél , je veľa zákazníkovoptimálne priľne k prirodzenému nechtu bez dodatočného podkladu alebo základného náteru. Ako bežný zákazník v nechtovom salóne máte väčšinou vlastnú zákaznícku kartu, na ktorú nechtová dizajnérka zaznamenáva zvláštnosti nechtov a zaznamenáva najlepšiu kombináciu gélu. Primer gélu sa nevyhne ani ten, kto užíva určité lieky alebo má obzvlášť mastnú kožtičku. Najlepšie je urobiť len skúšobnú prevádzku bez základného gélu. Nebuďte však sklamaní, ak sa nahromadená vrstva dá z nechtu ľahko odlúpnuť už po niekoľkých dňoch. Potom sa UV gél nemohol optimálne spojiť s nechtovou platničkou. Na najbližšom stretnutí sa potom môžete jednoducho porozprávať so svojou nechtovou dizajnérkou a hľadať vhodné riešenie.

Ak chcete na nechtoch len farbu, môžete použiť aj UV laky Emmi®-Nail Shellac . Vystačíte si s dvoma fľaštičkami, základným náterom, ktorý sa používa aj ako tesnenie , a farbou. Skvelé na ňom je, že farbu po vytvrdnutí ľahko odstránite špeciálnou odstraňovacou kvapalinou. Ak teda chcete pomaly pristupovať k gélu na nechty alebo vo všeobecnosti chcete novú farbu na nechtoch častejšie, potom je náš Shellac skvelý spôsob, ako spojiť žiarivú, dlhotrvajúcu farbu a jednoduché odstránenie. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi Shellac .
Zoradiť:
Novinka
Akcia
88300 Emmi Nail Base Coat S2 15ml
Emmi Nail Base Coat S2 15ml
:  
Skladom
12,90 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
98605 GenerationRed Base Gel 15ml
Emmi-Nail GenerationRed Base Gel 15ml
:  
dodanie do 7 dni
0,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
16977 Emmi Nail Pedi Base gél 14ml
Emmi Nail Pedi Base gél 14ml
:  
Skladom
14,90 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
Spolu: 8