bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi Shellac UV/LED Color Set "Island Hopping"
Akcia
Novinka

Art.Nr. 00282
dodanie do 7 dni
29,00 €
bez DPH 24,17 €
ks

Popis produktu

✔ Vydrží až 28 dní
✔ Vysoké krytie
✔ Dlhotrvajúci lesk
✔ Odolné voči poškriabaniu a nárazom
✔ Vegan
✔ Bez HEMA - vhodné pre alergikov
✔ Obsah: 3 x 15 ml

Set Emmi-Shellac "Island Hopping" - Aruba, Bonaire, Curacao

V tejto sade nájdete 3 aktuálne trendové farby, ktoré potrebujete pre trendy nechtový dizajn. Žiarivá žltá, žiarivá zelená a intenzívna modrá sa k sebe dokonale hodia a pripomínajú nám dovolenku, slnko, pláž a more. UV/LED laky zaistia vašim nechtom elegantný, prirodzený vzhľad a exkluzívny lesk . S lakmi Emmi®-Shellac / UV môžete dosiahnuť dokonalú manikúru s UV lakom, ktorá vydrží až 28 dní. UV laky sa rýchlo a jednoducho nanášajú pomocou integrovaného štetca vo fľaštičke.

Vďaka stredne viskóznej konzistencii je možné laky nanášať ako laky na nechty a zostať na mieste bez odchlipov alebo poškriabania . Tenké vrstvy pôsobia na nechtoch príjemne ľahko a prirodzene .

S UV lakmi Emmi-Nail vykúzlite sýtu farbu a zároveň stabilné prirodzené spevnenie nechtov v priebehu okamihu . Základný/vrchný náter a UV farebný lak sa nanášajú jednotlivo a vytvrdzujú sa v UV/LED lampe. Odstraňujú sa bez únavného a zdĺhavého pilovania, ale jednoducho pomocou odstraňovača . To vám ušetrí čas a peniaze a premení každý nový a dlhotrvajúci farebný vzhľad na wellness zážitok pre vášho zákazníka . 

✔ Emmi-Nail UV/LED lak Aruba 15ml
✔ Emmi-Nail UV/LED lak Bonaire 15ml
✔ Emmi -Nail UV/LED lak Curacao 15ml