bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi Shellac sada UV/LED farieb "Best of"
Akcia
Novinka

Art.Nr. 00212
dodanie do 7 dni
161,00 €
bez DPH 134,17 €
ks

Popis produktu

✔ Vydrží až 28 dní
✔ Vysoké krytie
✔ Dlhotrvajúci lesk
✔ Odolné voči poškriabaniu a nárazom
✔ Obsah: 5 x 15 ml

Emmi-Shellac Set "Best of" - stabilné prírodné spevnenie nechtov s vysokým leskom

V tejto 5-dielnej sade Shellac nájdete naše najobľúbenejšie UV laky . Sýta červená, žiarivá biela, dva trendy nahé tóny a klasická čierna by nemali chýbať na žiadnom nechtovom stolíku. Farebne intenzívne, krásne laky zaistia elegantný, prirodzený vzhľad a exkluzívny lesk na nechtoch. S lakmi Emmi®-Shellac / UV môžete dosiahnuť dokonalú manikúru s UV lakom, ktorá vydrží až 28 dní. UV laky sa rýchlo a jednoducho nanášajú pomocou integrovaného štetca vo fľaštičke.

Vďaka stredne viskóznej konzistencii je možné laky nanášať ako laky na nechty a zostať na mieste bez štiepenia alebo poškriabania . Tenké vrstvy pôsobia na nechtoch príjemne ľahko a prirodzene .

S UV lakmi Emmi-Nail vykúzlite sýtu farbu a zároveň stabilné prirodzené spevnenie nechtov v priebehu okamihu . Základný/vrchný náter a UV farebný lak sa nanášajú jednotlivo a vytvrdzujú sa v UV/LED lampe.

Odstraňujú sa bez únavného a zdĺhavého pilovania, ale jednoducho pomocou odstraňovača . To vám ušetrí čas a peniaze a premení každý nový a dlhotrvajúci farebný vzhľad na wellness zážitok pre vášho zákazníka .

Obsah:

1x Emmi-Nail UV/LED lampe Galaxy Rosé
5x UV Shellac / UV lak (Nude 3, Tan, Emmi Red, All white, All black)
1x Emmi-Nail UV-Lacquer Base-/ Top Coat
1x odstraňovač 250 ml
1x čistič 100ml
1x pomarančové drievko
1x buničina 250 kusov
1x blok
1x karta