bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi Shellac sada UV/LED farieb "Blue sky"
Akcia
Novinka

Art.Nr. 00214
dodanie do 7 dni
49,00 €
bez DPH 40,83 €
ks

Popis produktu

✔ Vydrží až 28 dní
✔ Vysoké krytie
✔ Dlhotrvajúci lesk
✔ Odolné voči poškriabaniu a nárazom
✔ Vegan
✔ Obsah: 5 x 15 ml

Emmi-Shellac Set "Blue sky" - stabilné prírodné spevnenie nechtov s vysokým leskom

Modrá je jednou z TOP trendových farieb aktuálnej sezóny. Naše najkrajšie odtiene modrej nájdete v tejto 5-dielnej súprave Shellac . Od svetlomodrej až po silnú benzínovú – v tejto sade nájdete všetky odtiene, ktoré potrebujete pre trendový dizajn nechtov. UV/LED laky zaistia vašim nechtom elegantný, prirodzený vzhľad a exkluzívny lesk . S lakmi Emmi®-Shellac / UV môžete dosiahnuť dokonalú manikúru s UV lakom, ktorá vydrží až 28 dní. UV laky sa rýchlo a jednoducho nanášajú pomocou integrovaného štetca vo fľaštičke.

Vďaka stredne viskóznej konzistencii je možné laky nanášať ako laky na nechty a zostať na mieste bez štiepenia alebo poškriabania . Tenké vrstvy pôsobia na nechtoch príjemne ľahko a prirodzene .

S UV lakmi Emmi-Nail vykúzlite sýtu farbu a zároveň stabilné prirodzené spevnenie nechtov v priebehu okamihu . Základný/vrchný náter a UV farebný lak sa nanášajú jednotlivo a vytvrdzujú sa v UV/LED lampe. Odstraňujú sa bez únavného a zdĺhavého pilovania, ale jednoducho pomocou odstraňovača . To vám ušetrí čas a peniaze a premení každý nový a dlhotrvajúci farebný vzhľad na wellness zážitok pre vášho zákazníka . 

✔ Emmi-Nail UV/LED lak Bahamy 15ml
✔ Emmi-Nail UV/LED lak Blue Lagoon 15ml
✔ E mmi-Nail UV/LED lak Pacific Time 15ml
✔ Emmi -Nail UV/LED lak Navy Peony 15ml
✔ Emmi-Nail UV/ LED lak Late Summer Green 15ml
✔ karta