bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

EMMI SHELLAC UV/LED-LACK CAT EYE 10 -L479-
Akcia
Novinka

Art.Nr. 18157
dodanie do 7 dni
9,90 €
bez DPH 8,25 €
ks

Popis produktu

✔ Stredná viskozita
✔ Vydrží až 28 dní
✔ Vysoké krytie
✔ Dlhotrvajúci lesk
✔ Odolné proti poškriabaniu a nárazom
✔ Obsah: 15ml

EMMI-SHELLAC / UV LAK CAT EYE 10 L479

Jemné, magnetické pigmenty v Cat Eye UV laku sa spoja s magnetom, aby vytvorili vzrušujúci vzhľad a vykúzlili na nechtoch pôsobivé a jedinečné efekty. Kovové častice farieb mačacích očí magicky priťahované silou magnetu vytvárajú na nechtoch efektné odlesky svetla. S magnetom Emmi-Nail Magnet Stick získate vzrušujúci efekt mačacích očí za okamih a s Emmi-Nail Magnet Pen môžete získať kvetinové vzory alebo jemné prúžky.

Emmi Shellac / UV lak Cat Eye 10 15ml vám dodá elegantný, prirodzený vzhľad a exkluzívny lesk na nechtoch až po dobu 28 dní. Vďaka stredne viskóznej konzistencii sa ľahko nanáša ako lak na nechty a vydrží bez štiepenia a škrabancov. Tenké vrstvy pôsobia na nechtoch príjemne ľahko a prirodzene.

S UV lakom Emmi-Nail vykúzlite behom chvíľky sýtu farbu a zároveň stabilné prírodné spevnenie nechtov. Základný/záverečný lesk a UV farebný lak sa nanášajú jednotlivo a vytvrdzujú sa v UV/LED lampe.

Dajú sa odstrániť bez časovo náročného pilovania jednoducho pomocou odstraňovacej tekutiny Remover. To vám šetrí čas a peniaze a každá nová a dlhotrvajúca farba vyzerá pre vášho zákazníka wellness zážitkom.