bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi-Nail Party Sada lakov na nechty "Colorful Sparkle"
Akcia
Novinka

Art.Nr. 00226
dodanie do 7 dni
56,00 €
bez DPH 46,67 €
ks

Popis produktu

✔ Základný , farebný a vrchný lak
✔ perfektný aj na pedikúru
✔ odolný proti poškriabaniu a nárazu
✔ leskne sa až 2-3 týždne

Párty set UV laku "Colorful sparkle" - trblietavé farby s WOW efektom

Večerná zábava! Gél lak so striebornými trblietkami urobí z vašich nechtov absolútny pútač na najbližšej párty. Častice trblietok sa odrážajú pod svetlom a doslova explodujú na vašich nechtoch. Vzrušujúci efekt.

UV/LED laky sa nanášajú rovnako ľahko ako laky na nechty. Ozdobte svoje nechty krásnymi farbami a oslnivým leskom.! Farby sú odolné voči poškriabaniu a vydržia veľké zaťaženie. Už žiadne laky na nechty, ktoré sa odlupujú už po niekoľkých dňoch: laky 3v1 vydržia a zaručia vynikajúce výsledky.

Aplikácia:

Pripravte si prírodný necht ako obvykle. Zatlačte a odstráňte kožtičku a vypilujte si voľný okraj nechtu do tvaru, potom necht zmatnite blokom.
Natrite necht podkladovým gélom. Odporúčame Emmi-Nail Base/Top Coat . Potom necht vytvrdzujte pod UV alebo UV/LED svetlom po dobu 120 sekúnd.
Naneste požadovanú farbu na prírodný necht a vytvrdzujte ho 60 sekúnd pod LED a 120 sekúnd pod UV svetlom.
Nakoniec nanesieme záverečný lesk. Odporúčame Emmi-Nail Base/Top Coat .

Aplikácia na tenké alebo namáhané nechty:

Pripravte si prírodný necht ako obvykle. Zatlačte a odstráňte kožtičku a vypilujte si voľný okraj nechtu do tvaru, potom necht zmatnite blokom.
Pre prirodzené spevnenie nechtov naneste Rubber gél alebo Fiber gel  ako lak na nechty a vytvrdzujte (120 sek. pod UV/LED alebo 120 sek. UV svetlom)
Gél nenanášajte príliš husto, radšej vypracujte 2 a viac vrstiev a medzi tým nechajte vytvrdnúť.
Teraz naneste Party Varnish a vytvrdzujte ho 60 sekúnd pod LED a 120 sekúnd pod UV svetlom.
Potom naneste záverečný lesk. Odporúčame Emmi-Nail Base/Top Coat .
Pre optimálnu priľnavosť, najmä pre ľudí s problémami s priľnavosťou, naneste ako 1. krok náš podkladový gél Basse coat S2.

Odstránenie:

1. Lak zdrsnite pilníkom, alebo blokom kým sa lesk už nebude lesknúť.
POZOR: Zdrsňujte len lak, nie prírodné nechty. Pripravíme zábal s odstraňovačom . Zabaľte necht do zábalu a nechajte odstraňovač pôsobiť 8 minút. Pre lepšie uchopenie pripnite obal pomocou našich odstraňovacích klipov . Pre lepšie odstránenie dajte nechty počas doby expozície do UV/LED lampy.

alebo:

Vložte Remoover/odstraňovač do misky na manikúru a ponorte si nechty. Nechajte odstraňovač pôsobiť asi 3 minúty, potom opatrne pokúste uvoľniť vrstvu farby pomocou pomarančového drievka. Ak sa vrstva nedá odstrániť, nechajte odstraňovač pôsobiť ďalšiu minútu.

Upozorňujeme, že odstraňovač nenechávajte pôsobiť dlhšie ako 10 minút. Dbajte na to, aby ste pri používaní neboli vystavení slnečnému žiareniu!