bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

EMMI-NAIL PLANT-BASED NAGELLACK N°17 - Halal
Akcia
Novinka

Art.Nr. 18018
Skladom
6,90 €
bez DPH 5,75 €
ks

Popis produktu

Lak na nechty na rastlinnej báze
✔ Jedinečné zloženie – 85 % rastlinného pôvodu
✔ vegánsky, receptúra Halal
✔ schne na vzduchu
✔ vyrobený bez mikroplastov
✔ vysoko nepriehľadný
✔ Výdrž až 10 dní
✔ Obsah: 10ml

LAK NA NECHTY NA RASTLINNEJ BÁZE – 85 % NA RASTLINNEJ BÁZE
100% vegánske, bez mikroplastov a vysoko nepriehľadný

Emmi-Nail Plant-Based Nail Polish N°21 vám ponúka vysoko pigmentovanú farbu so silným leskom. Vegánsky lak na nechty schne na vzduchu a dá sa ľahko odstrániť pomocou nášho bezacetónového odlakovača. Kvalitný štetec optimálne nanáša množstvo farby a umožňuje tak precíznu aplikáciu. V niekoľkých krokoch získate bezchybne upravené nechty na každú príležitosť. S Emmi-Nail Plant-Based Base & Top Coat vytvoríte dokonalý základ a zjemníte farbu s maximálnym leskom a ochranou.

Nové laky na nechty Emmi-Nail sú z 85 % rastlinné, základný a vrchný lak sú dokonca z 94 % rastlinného pôvodu. Vegánske farby neobsahujú žiadne živočíšne látky ani živočíšne suroviny. Laky sú vyrobené pomocou receptúry Halal. Farby nie sú testované na zvieratách (podľa nariadenia 1223/2009) a certifikované TSE/BSE. Všetky použité suroviny sú syntetického, rastlinného alebo anorganického pôvodu. Pigmenty sú založené na prírodných surovinách. Použité materiály sú vyrobené podľa európskeho nariadenia o kozmetike 1223/2009. Vrchnák z bukového dreva je biologicky odbúrateľný.


20-free: Naše laky na nechty na rastlinnej báze neobsahujú sporné látky ako trifenylfosfát, DPHP/dipropyletylftalát, zmäkčovadlá, glykolétery série E – rozpúšťadlá vyrobené z etylénu, parfumové zložky ako xylén, parabény, konzervačné látky, silikón, tosylamid, bisfenol A, fenoxyetanol, benzofenón (UV filter/absorbér), minerálny olej, parafín, melamín, polyamid alebo etyltosylamid.


ZLOŽENIE: ETYL ACETÁT, BUTYL ACETÁT, NITROCELULÓZA, KYSELINA ADIPOVÁ/NEOPENTYL GLYKOL/KOPOLYMÉR ANHYDRID trimelitového, ALKOHOL, TRIETYL CITRAT, STEARALKONIUM BENTONIT, DIACETÓN, MAAPOL, TRIEHOLIKATOX RYLILSILAN, KYSELINA HOSPOFOROVÁ, HYDROXID HLINÍKOVÝ, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CI 77891, CI 77491, CI 15850