bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Brúsny blok vo vysokej kvalite
Akcia
Novinka

Art.Nr. 98359
Skladom
1,50 €
bez DPH 1,25 €
ks

Popis produktu

Kúpte 10 a viac a ušetrite 21 %
Kúpte 50 kusov a ušetrite 31 %

✔ zrnitosť 100
✔ na zdrsnenie prírodného nechtu a dokončenie modelácie
✔ vhodné aj na manikúru
✔ mäkké jadro

Emmi-Nail brúsny blok "vysoká kvalita" - nepostrádateľný v nechtovom dizajne

Emmi-Nail Brúsny blok so špeciálnou pieskovou zrnitosťou je ideálny na odmasťovanie a zmatnenie prírodných nechtov vďaka jemnejšiemu výsledku brúsenia . Odstraňuje jemné až stredné nerovnosti v nechtovom dizajne, najmä na okrajoch nechtov. Precízna práca je tam veľmi dôležitá, pretože často dochádza k odchlípovaniu na hornom okraji nechtu. UV gély a laky na nechty vydržia oveľa lepšie a dlhšie vďaka zdrsnenému povrchu prírodného nechtu.

Vďaka mäkkému jadru a rovnomernému poťahu na všetkých 4 stranách sedí pohodlne v ruke a rovnomerne piluje nechty alebo modeláž. Brúsny blok Emmi-Nail vám pomôže vytvarovať a pripraviť nechtový gél na ďalšiu vrstvu. Emmi-Nail Buffer možno použiť so všetkými 4 stranami a je nepostrádateľným nástrojom v každom nechtovom salóne.

Pre obzvlášť vysoké hygienické požiadavky - napríklad v nechtovom štúdiu - sú k dispozícii naše vymeniteľné pilníkové systémy pre rovné alebo lichobežníkové pilníky . Pozostávajú z troch komponentov: nerezová čepeľ, lepiace zariadenie a príslušný náhradný pilník.

Keďže ide o hygienický výrobok je odporúčaná dezinfekcia.

S novým pilníkom ste vždy na bezpečnej strane, pokiaľ ide o mikróby a baktérie v nechtovom salóne. Každého zákazníka poteší, keď ho privíta čistý nepoužitý pilník. Odlíšte sa od ostatných štúdií a zamerajte sa na kvalitu a čistotu. Pre budúcnosť vášho nechtového štúdia.