bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Trapézový pilník "Perfekt" combo 100/180
Akcia
Novinka

Art.Nr. 95480
Skladom
1,00 €
bez DPH 0,83 €
ks

Popis produktu

Kúpte 10 a viac a ušetrite 21 %
Kúpte 50 kusov a ušetrite 31 %

✔ Vysoká kvalita
✔ Zrnitosť 100/180
✔ Trapézový tvar
✔ Všestranné využitie

Trapézový pilník "Perfect" combo 100/180 - pilník na nechtovú modeláž

Všestranný pilník na skrátenie modelácie alebo úpravu prechodu špičky je presný a mimoriadne stabilný . Vďaka tomu je tento pilník veľmi odolný, umývateľný a dezinfikovateľný. Zrná sú veľmi pevne pripevnené k pilníku vďaka špeciálnej úprave. Vďaka pružnému jadru sa ideálne prispôsobí modelácii a necht opilujete presne tam, kde potrebujete. Tento pilník je multitalent vo vašom nechtovom štúdiu alebo doma. Vďaka rôznym zrnitostiam môže hrubá strana skrátiť modeláž nechtov a jemnejšia strana vytvarovať vytvrdnutý UV gél alebo akryl . Prechod špičky s týmto profesionálnym pilníkom predcízne vypilujete.

Zakrivený tvar umožňuje nechtovej dizajnérke pracovať jemnejšie . Pomáha vám tiež optimálne pilovať nechty v obzvlášť náročných oblastiach , ako sú nechty na nohách. Dobrý pilník je prvým krokom k spokojnej zákazničke.

Pre obzvlášť vysoké hygienické požiadavky - napríklad v nechtovom štúdiu - môžete použiť náš výmenný pilník na rovné alebo lichobežníkové pilníky. Skladá sa z troch komponentov: nerezová čepeľ, lepiace zariadenie a príslušný náhradný pilník.
Keďže ide o hygienický výrobok je odporúčaná dezinfekcia.

S novým pilníkom ste vždy na bezpečnej strane, pokiaľ ide o mikróby a baktérie v nechtovom salóne. Každého zákazníka poteší, keď ho privíta čistý nepoužitý pilník. Odlíšte sa od ostatných štúdií a zamerajte sa na kvalitu a čistotu. Pre budúcnosť vášho nechtového štúdia.

Info: Čím nižší je stupeň zrnitosti, tým hrubší je výsledok pilovania, tým vyšší je výsledok jemnejší.

 80 zrnitosť - pre hrubé odstránenie
100 zrnitosť - pre pilovanie do tvaru
180 zrnitosť - na prechodu špičky
240 zrnitosť - pre konečný výsledok