bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Hygienický náhradný pilník zebra90 K180 10 bal
Akcia
Novinka

Art.Nr. 96900
Skladom
8,90 €
bez DPH 7,42 €
ks

Popis produktu

Kúpte 10 a viac a ušetrite 21 %
✔ zrnitosť 180
✔ s lepiacimi pásikmi
✔ pre vymeniteľný systém pilníkov
✔ Obsah: 10 kusov

Pilník na nechtovú modeláž - náhradný hygienický pilník s lepiacimi pásikmi pre rýchlu a jednoduchú manipuláciu

Hygienický náhradný pilník zebra90 K180 v balení 10 ks sa dá pripevniť na rukoväť pomocou lepiaceho pásika a dá sa ľahko odstrániť bez zanechania zvyškov lepidla . Čepeľ je možné dezinfikovať a sterilizovať .

Pomocou pilníka rýchlo a čisto vyriešte jemné alebo hrubé nerovnosti. Výmenná čepeľ má zrnitosť 180 a pomôže vám s nepravidelnosťami pri modelácií alebo s vyvážením prechodu špičky. Naše náhradné pilníky so zrnitosťou 100 nájdete tu .

Pre obzvlášť vysoké hygienické požiadavky - napríklad v nechtovom štúdiu - sú k dispozícii naše vymeniteľné pilníkové systémy pre rovné alebo lichobežníkové pilníky . Pozostávajú z troch komponentov: nerezová čepeľ, lepiace zariadenie a príslušný náhradný pilník.
Keďže ide o hygienický výrobok je odporúčaná dezinfekcia.

S novým pilníkom ste vždy na bezpečnej strane, pokiaľ ide o mikróby a baktérie v nechtovom salóne. Každého zákazníka poteší, keď ho privíta čistý nepoužitý pilník. Odlíšte sa od ostatných štúdií a zamerajte sa na kvalitu a čistotu. Pre budúcnosť vášho nechtového štúdia.

Info: Čím nižší je stupeň zrnitosti, tým hrubší je výsledok pilovania, tým vyšší je výsledok jemnejší. Súčasťou dodávky je balenie 10 ks vymeniteľných listov v zrnitosti 180 bez rukoväte.