bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

EMMI-NAIL ACRYLGEL LIQUID 100ML
Akcia
Novinka

Art.Nr. 18314
dodanie do 7 dni
9,90 €
bez DPH 8,25 €
ks

Popis produktu

Sušenie na vzduchu

✔ na spracovanie akrylového gélu
✔ na zvlhčenie štetca pri modelácii nechtov
✔ možno použiť aj na odstránenie vrstvy potu
✔ Obsah: 100 ml

AKRYL GÉL TEKUTINY - PRE OPTIMÁLNE SPRACOVANIE AKRYLOVÝCH GÉLOV

Naša vysokokvalitná kvapalina na akrylový gél vám uľahčuje spracovanie akrylových gélov. Je nevyhnutný pre dokonalú modeláciu akrylovým gélom. Tekutina zabraňuje prilepeniu akrylového gélu na štetec počas spracovania. Tekutinu môžete použiť aj na odstránenie výpotku. Dosahujte profesionálne výsledky.

Akrylové gély alebo polyakrylové gély Emmi®-Nail je možné použiť pre takmer všetky techniky nechtového dizajnu. S akrylovými gélmi Emmi®-Nail môžete pracovať od spevnenia prírodných nechtov až po modelovanie pomocou šablóny a špičiek,FM, dizajn s trblietavým vzorom alebo celoplošný dizajn. Možno ich kombinovať so všetkými Emmi® Shellac/UV/LED lakmi a farebnými gélmi.

Ušetríte čas pri modelovaní nechtov, pretože je možné modelovať všetky prsty na jednej ruke súčasne. Emmi®-Nail Acrylic Gel zostáva na svojom mieste. Vytvrdnú pod UV 120 sek.,alebo UV/LED 60 sek.v lampe a neschnú na vzduchu ako bežný akrylový prášok.

Príprava:

Navlhčite buničinu pomocnej tekutiny liquid Emmi-Nail.
Pred prácou s akrylovým gélom je mimoriadne dôležité, aby sa štetec na akrylový gél niekoľkokrát pretiahol z oboch strán cez buničinu nasiaknutú liquidom.
Pre optimálne nanášanie akrylových gélov odporúčame štetce so syntetickým vlasom.  Ak nanesený akrylový gél sa začne lepiť na vlasy štetca je mimoriadne dôležité, aby sa opäť namočil späť na buničinu s tekutinou.

Aplikácia:
  1. Pripravte si prírodný necht primerom (možno s kyselinou alebo bez kyseliny) alebo základným gélom/adhezívnym gélom alebo Emmi-Nail Base-Coat S2
  2. Odstráňte akrylový gél z nádoby pomocou kovovej špachtle a priložte ho na necht
  3. Môžete pracovať s Milky White alebo White French alebo farebným akrylgelom pre baby boomer nechtový dizajn
  4. Vytvrdzujte v UV/LED lampe 15 sekúnd
  5. Naneste kamuflážny gél Milky Rose, Rose alebo Clear na prírodný necht a nechtovú platničku potiahnite tenko až po líniu úsmevu.
  6. Vytvrdzujte 120 sekúnd v UV lampe a 60 sekúnd v UV/LED lampe Emmi-Nail
  7. V prípade potreby odstráňte výpotok cleanrom
  8. V prípade potreby vypilujte tvar nechtov
  9. Utesnite záverčným gélom/finišovacím gélom alebo UV/LED leskom