bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi-Nail Coffin tip box 100 Clear
Akcia
Novinka

Art.nr. 16072
Skladom
9,90 €
bez DPH 8,25 €
ks

Popis produktu

✔ Krátka kontaktná plocha
✔ Extrémne odolná proti puknutiu a pružnosti
✔ Obsah: 100 hrotov

Tipbox Ballerina Nails clear 100 na predlžovanie nechtov

Tipy na nechty z Emmi-Nail Coffin Tip box 100 číre sa dajú použiť na predĺženie prírodných nechtov . Špecifikujú tvar pre balerínske nechty, ale dajú sa aj prispôsobiť na požadovaný tvar. Nezáleží na tom, či si chcete predĺžiť nechty gélom alebo radšej akrylové nechty s tipmi . Nástavce Emmi-Nail Coffin Tips sú vďaka svojej vysokej kvalite veľmi stabilné, ľahko sa pilujú a dokonale sa prispôsobujú prírodným nechtom. Tipy nechtov sú tiež ideálne na prezentáciu vašich farebných gélov .

Tipy na predlžovanie nechtov balerínka:

Pripravte si prírodný necht, odstráňte kožtičku, zdrsnite necht blokom.
Vyberte tip na nechty požadovanej veľkosti.
Dôležité pre vás: Tipy musia mať presne rovnakú veľkosť ako povrch nechtu a nesmú byť pod tlakom. Odporúčame použiť väčší tip ako ten, ktorý je príliš malý , pretože len tak dosiahnete ideálne spojenie medzi okrajom nechtu a tipu. Tipy môžete zapilovať, aby presne sedeli a podľa toho skrátiť kontaktnú plochu. Pamätajte: čím opatrnejšie tu budete pracovať, tým lepšie bude potom predlžovanie nechtov držať.
Tipy pripevnite k nechtu špeciálnym lepidlom . Na to stačí malé mnžstvo. Nemali by sa však vytvárať žiadne bubliny. Uistite sa, že stred špičky tvorí líniu prstov. Ak chcete, môžete tipy skrátiť na požadovanú dĺžku – použite na to gilotínu. Nakoniec prechod na prírodný necht opilníkujte ndostratena. S profesionálnym pilníkom je to  jednoduché. Teraz naneste podkladový gél a vytvrdzujte ho v UV lampeí alebo UV/LED lampe.
Naneste stavebný gél na nechty a držte ruku tri sekundy so sklopenou zadnou časťou ruky, aby ste dosiahli optimálnu C-krivku. Znovu vytvrdnite pod UV lampou a hotové nechty zapilujte do tvaru.
Teraz vytvorte nechtový dizajn podľa vlastného výberu pomocou farebného gélu alebo nail artu .
Nakoniec naneste zýáverečný lesk – a dokonalé predĺženie nechtov je hotové.