bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi-Nail Coffin tip box 100 natural
Akcia
Novinka

Art.Nr. 16071
Skladom
9,90 €
bez DPH 8,25 €
ks

Popis produktu

✔ Krátka kontaktná plocha
✔ Extrémne odolná proti puknutiu a pružnosť
✔ Obsah: 100 hrotov

Tipbox Ballerina Nails natural 100 kusov - tipy na predlžovanie nechtov

Gélové a prírodné nechty si môžete predĺžiť pomocou nechtových špičiek z krabičky Emmi-Nail Coffin tip, 100 kusov nature . Špecifikujú tvar pre balerínske nechty, ale dajú sa aj prispôsobiť k požadovanému tvaru. Nezáleží na tom, či si chcete predĺžiť nechty gélom alebo radšej akrylové nechty s tipmi . Nástavce Emmi-Nail Coffin Tips sú vďaka svojej vysokej kvalite veľmi stabilné, ľahko sa pilujú a dokonale sa prispôsobujú prírodným nechtom. Špičky nechtov sú tiež ideálne na prezentáciu vašich farebných gélov .

Tipy na predlžovanie nechtov balerínka:

Pripravte si prírodný necht, odstráňte kožtičku, zdrsnite necht blokom.
Vyberte tip na nechty požadovanej veľkosti.
Dôležité pre vás: Hroty musia mať presne rovnakú veľkosť ako povrch nechtu a nesmú byť pod tlakom. Odporúčame použiť väčší tip ako ten, ktorý je príliš malý , pretože len tak dosiahnete ideálne spojenie medzi okrajom nechtu a tipu. Tipy môžete zapilovať, aby presne sedeli a podľa toho skrátiť kontaktnú plochu. Pamätajte: čím opatrnejšie tu budete pracovať, tým lepšie bude potom predlžovanie nechtov držať.
Tipy pripevnite k nechtu špeciálnym lepidlom na tipy. Na to stačí malé množstvo. Nemali by sa však vytvárať žiadne bubliny. Uistite sa, že stred špičky tvorí líniu prstov. Ak chcete, môžete tipy skrátiť na požadovanú dĺžku – použite na to gilotínu . Nakoniec prechod na prírodný necht opilníkujte dostratena. S profesionálnym pilníkom je to jednoduché. Teraz naneste podkladový gél a vytvrdzujte ho v UV lampe alebo UV/LED lampe.
Naneste stavebný gél na nechty a držte ruku tri sekundy so sklopenou zadnou časťou ruky, aby ste dosiahli optimálnu C-krivku. Znovu vytvrdnite pod UV lampou a hotové nechty zapilujte do tvaru.
Teraz vytvorte nechtový dizajn podľa vlastného výberu pomocou farebného gélu alebo nail artu .
Nakoniec naneste záverečný lesk – a dokonalé predĺženie nechtov je hotové.