bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi-Nail Stiletto tip box 100 číry "Dlhý"
Akcia
Novinka

Art.Nr. 16070
Skladom
9,90 €
bez DPH 8,25 €
ks

Popis produktu

✔ Krátka kontaktná plocha
✔ Extrémne odolná proti puknutiu a pružnosti
✔ Obsah: 100 hrotov

Tipbox Stiletto Nails clear 100 tipov na predlžovanie nechtov

Ihlové tipy z Emmi-Nail tip box 100 číre "dlhé" možno použiť na predĺženie prírodných nechtov . Špecifikujú tvar pre dlhé nechty, ale môžu byť tiež prispôsobené k požadovaného tvaru. Nezáleží na tom, či si chcete predĺžiť nechty gélom alebo radšej akrylové nechty s tipmi . Vďaka svojej vysokej kvalite sú tipy Emmi-Nail Stiletto Tips veľmi stabilné, ľahko sa pilujú a dokonale sa prispôsobujú prírodným nechtom. Špičky na nechty sú tiež ideálne na vytváranie vzorov v nail arte alebo na prezentáciu farebných gélov .

Predlžovanie nechtov pomocou ihličkových tipov:

Pripravte si prírodný necht, odstráňte kožtičku, zdrsnite necht blokom.
Vyberte tip na nechty požadovanej veľkosti.
Dôležité pre Vás: Tipy musia mať presne rovnakú veľkosť ako povrch nechtu a nesmú byť pod tlakom. Odporúčame použiť väčší tip ako ten, ktorý je príliš malý, pretože, len tak dosiahnete ideálne spojenie medzi okrajom nechtu a tipu. Tipy môžete zapilovať, aby presne sedeli a podľa toho skrátiť kontaktnú plochu.
Pamätajte: čím opatrnejšie tu budete pracovať, tým lepšie bude potom predlžovanie nechtov držať.
Špičky pripevnite k nechtu špeciálnym lepidlom na tipy. Na to stačí malé množstvo. Nemali by sa však vytvárať žiadne bubliny. Uistite sa, že stred špičky tvorí líniu s prstami. Ak chcete, môžete tipy skrátiť na požadovanú dĺžku – použite na to gilotinu. Nakoniec prechod na prírodný necht opilníkujte dostratena. S profesionálnym pilníkom je to jednoduché. Teraz naneste podkladový gél a vytvrdzujte ho v UV lampe alebo UV/LED lampe. Naneste stavebný gél na nechty a držte ruku tri sekundy so sklopenou zadnou časťou ruky, aby ste dosiahli optimálnu C-oblúk. Znovu vytvrdnite pod UV lampou a hotové nechty zapilujte do tvaru.
Teraz vytvorte nechtový dizajn podľa vlastného výberu pomocou farebného gélu alebo nail artu .
Nakoniec nanesieme záverečný lesk – a dokonalé predĺženie nechtov je hotové.