bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi-Nail Stiletto tip box 100 natural "Dlhý"
Akcia
Novinka

Art.Nr. 16073
Skladom
9,90 €
bez DPH 8,25 €
ks

Popis produktu

✔ Krátka kontaktná plocha
✔ Extrémne odolná proti rozbitiu a pružnosť
✔ Obsah: 100 hrotov

Tipbox Stiletto Nails natural 100 kusov - tipy na predlžovanie nechtov

Gélové a prírodné nechty si môžete predĺžiť ihličkovými tipmi z Emmi-Nail tip box 100 natural "long" . Špecifikujú tvar pre dlhé nechty, ale môžu byť tiež prispôsobené k požadovanému tvaru. Nezáleží na tom, či si chcete predĺžiť nechty gélom alebo radšej akrylové nechty s tipmi . Vďaka svojej vysokej kvalite sú tipy Emmi-Nail Stiletto Tips veľmi stabilné, ľahko sa pilujú a dokonale sa prispôsobujú prírodným nechtom. Tieto tipy na nechty sú tiež ideálne na navrhovanie rôznych vzorov nail art alebo na prezentáciu farebných gélov .

Predlžovanie nechtov pomocou ihličkových tipov:

Pripravte si prírodný necht, odstráňte kožtičku, zdrsnite necht blokom.
Vyberte tip na nechty požadovanej veľkosti.
Dôležité pre Vás: Hroty musia mať presne rovnakú veľkosť ako povrch nechtu a nesmú byť pod tlakom. Odporúčame použiť väčší tip ako ten, ktorý je príliš malý, pretože, len tak dosiahnete ideálne spojenie medzi špičkou tipu a nechtom. Tipy môžete zapilovať, aby presne sedeli a podľa toho skrátiť kontaktnú plochu. Pamätajte: čím opatrnejšie tu budete pracovať, tým lepšie bude potom predlžovanie nechtov držať.
Špičky pripevnite k nechtu špeciálnym lepidlom na tipy. Na to stačí malé mnižstvo. Nemali by sa však vytvárať žiadne bubliny. Uistite sa, že stred špičky tvorí líniu prstov. Ak chcete, môžete tipy skrátiť na požadovanú dĺžku – použite na to gilotínu. Nakoniec prechod na prírodný necht opilníkujte do stratena. S profesionálnym pilníkom je to jednoduché. Teraz naneste podkladový gél a vytvrdzujte ho v UV lampe alebo UV/LED lampe.
Naneste stavebný gél na nechty a držte ruku tri sekundy so sklopenou zadnou časťou ruky, aby ste dosiahli optimálnu C-krivku. So stabilnými modelovacími gélmi môžete pracovať aj priamo. Znovu vytvrdnite pod UV lampou a hotové nechty zapilujte do tvaru.
Teraz vytvorte nechtový dizajn podľa vlastného výberu pomocou farebného gélu alebo nail artu .
Nakoniec sa nechty naneste záverečný lesk – a dokonalé predĺženie nechtov je hotové.