bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Emmi Lepidlo na nechty Press On 15ml
Akcia
Novinka

Art.Nr. 20148
Skladom
12,90 €
bez DPH 10,75 €
ks

Popis produktu

✔ špeciálny gél na Press on Tips
✔ UV a UV/LED vytvrdzovanie
✔ Obsah: 15 ml

Špeciálny gél na použitie Emmi®-Nail Press On Tips

Špeciálny Press On Glue Gel bol špeciálne vyvinutý na pripevnenie našich Press On Tips a zaisťuje Vám extrémnu odolnosť. Press on Tips sú takzvané full-cover tipy a sú vyrobené z robustného a nerozbitného ABS plastu. Predĺžením s tipmi ušetríte veľa času. Na rozdiel od bežného tipu, nové nasadzovacie tipy pokrývajú celý prírodný necht, takže prechod z tipu na prírodný necht nie je potrebné pilovať. Vypĺňanie, alebo modelácia, do tvaru,už nie je potrebná, pretože necht je krásne vytvarovaný pomocou tipu.

Tip si môžete vopred ozdobiť požadovaným dizajnom a farbami alebo ho ozdobiť po priložení k nechtu. Pri nalepení sa zapiluje prechod do špičky a nechty sa doplnia lepiacim gélom alebo build-up gélom. Nechty môžete doplniť, až 3x bez odstránenia špičiek. 

Aplikácia:

Pripravte si prirodzené nechty ako obvykle.
Teraz hľadajte ten správny Press On Tip pre prírodný necht. Použite tip, ktorý je o niečo väčší, pretože ten ešte musí byť naplnený gélom.
Vnútornú časť tipu zdrsnite blokom, alebo frézkou v oblasti prírodného nechtu.
Teraz naneste Emmi-Nail Primer na prírodný necht a nechajte krátko zaschnúť na vzduchu.
Potom naneste tenkú vrstvu Base Coat S2 na prírodný necht a nechajte vytvrdnúť.
Naneste Press on Glue do vnútra tipu.
Špičku položte na nechtovú platničku vo vzdialenosti cca 1 mm od horného okraja nechtov. Dbajte na to, aby sa pri nanesení netvorili vzduchové bubliny.
Teraz necht vytvrdzujte. TIP: Počas vytvrdzovania pritlačte špičku k nechtu počas prvých 10 sekúnd. Potom môže byť necht vytvrdený po dobu 120 sekúnd.
Preleštite špičku nechtu a naneste požadovaný farebný gél alebo UV lak , nechajte necht vytvrdnúť a na záver nanesieme záverečný lesk na svoj hotový dizajn.