bezplatná doprava pri objednávke od 70 EUR
+421 911 966 374 | Po-Pia 9:00-17:30

Nechtový dizajn s Emmi-Nail

Starajte sa o vaše nechty s Emmi-Nail

Vyživujte si vaše prírodné nechty, starajte  sa o nechty z gélu alebo akrylu – rozmaznávajte si ich so  starostlivosťou  a krásnym nail artom s  Emmi®-Nail. U nás  nájdete nespočetné množstvo variácií vysokokvalitných produktov, bez ktorých sa manikúra a pedikúra nezaobíde. Či už jednoduché a jemné pre každodenné nosenie, alebo extravagantné pre vašu príležitosť – náš nechtový obchod vám ponúka prvotriedne produkty Emmi® Nail kvality pre profesionálnu modeláciu nechtov s Studioline, Starline, Futureline a GenerationRed, vďaka ktorým vaše nechty zažiaria. Pre začiatočníkov ponúkamne štartovacie sady, v ktorých nájdete všetko, čo potrebujete spoznať a vyskúšať. Skúsené nechtové dizajnérky ocenia kvalitné produkty a zodpovedajúce príslušenstvo pre profesionálny nechtový dizajn – či už doma alebo profesionálne vo vlastnom nechtovom štúdiu. emmi-nail.sk je tu pre vás.

Ukážte svoju farbu farebnými lakmi


Naša široká škála farieb má pre každého vkus, prináša rozmanitosť pre vaše nechty s vysokou žiarivosťou farieb. Neónové alebo metalické, pastelové alebo len číre? S našimi vysokokvalitnými farebnými lakmi môžete premeniť svoje nechty na rukách a nohách vo všetkých farbách. Náš nechtový obchod vám ponúka správny odtieň pre každú príležitosť a každý outfit, od klasiky cez nahé farby až po efektné gély. Objavte dekoratívne farebné gély na svoje umelé nechty alebo vyskúšajte UV laky ako alternatívu konvenčných lakov na nechty . Emmi® Nail Shop  vám ponúka vysokú kvalitu za nízke ceny . www.emmi-nail.sk

Fantasticky krásny nechtový dizajn s Emmi®-Nail

Máte radi nadčasovosť s klasikou, akou sú francúzska manikúra alebo stavíte na aktuálne trendy v moderných  dizajnoch? Objavte rozmanitosť, ktorú vám svet nail artu ponúka na emmi®- nail. Premeňte svoje nechty na oslnivé pútače a vytvorte veľkolepé vzory plné trblietavých efektov. Ozdobte si nechty kamienkami v rôznych farbách a tvaroch, podľa vašich predstáv. Nálepky a tetovania pomôžu dokonca aj začiatočníkom vytvoriť očarujúci nechtový dizajn v krátkom čase. Ak potrebujete pomôcť so svojimi nápaditými výtvormi, v ponuke našich služieb nájdete návody na dizajn magických nechtov krok za krokom.
 
 
Objednajte si nechtové produkty pohodlne online na Emmi-Nail.sk
Trblietky, pilníky, farebný gél, UV gély a zariadenia na vytvrdzovanie svetlom: Čokoľvek potrebujete pre optimálnu starostlivosť o nechty, profesionálnu modeláciu nechtov alebo kreatívne nail art, v našom internetovom obchode môžete získať mnohostranné kvalitné produkty a zodpovedajúce príslušenstvo pre dokonalé výsledky. Využite každý týždeň magické produkty, ktoré môžete získať v našej týždennej ponuke za mimoriadne nízke ceny. Pre začiatočníkov, pokročilých a profesionálov - Emmi.nail.sk, váš obchod pre nechtový dizajn, splní všetky želania. Jednoducho si vyberte online na emmi-nail.sk, objednajte a začnite.

Najpredávanejšie produkty

Zoradiť:
Novinka
Akcia
00096 Emmi-Nail farebný gélový set "Fall in love"
Emmi-Nail Farebná sada gélov "Fall in love"
:  
dodanie do 7 dni
44,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
00212 Emmi Shellac sada UV/LED farieb "Best of"
Emmi Shellac sada UV/LED farieb "Best of"
:  
dodanie do 7 dni
161,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
00031 Emmi Shellac sada UV/LED farieb "Som skvelá"
Emmi Shellac sada UV/LED lakov "I am great"
:  
dodanie do 7 dni
49,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
Novinka
Akcia
000093 Emmi Shellac sada UV/LED farieb "I am classy"
Emmi Shellac sada UV/LED farieb "I am classy"
:  
dodanie do 7 dni
49,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
00042 Štartovacia súprava Ladies Light LED High-Speed
Štartovacia súprava Ladies Light LED High-Speed
:  
dodanie do 7 dni
155,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
00051 Štartovacia súprava UV/LED Ladies Light
Štartovacia súprava UV/LED Ladies Light
:  
dodanie do 7 dni
160,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
095138 Štartovací set UV/LED Galaxy
Štartovací set UV/LED Galaxy
:  
dodanie do 7 dni
160,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
099805 Štartovacia súprava Galaxy LED High Speed
Štartovacia súprava Galaxy LED High Speed
:  
dodanie do 7 dni
155,00 €
ks  Detail
Novinka
Akcia
095595 Štartovací set UV Classic BT
Štartovací set UV Classic BT
:  
dodanie do 7 dni
120,00 €
ks  Detail
Spolu: 10